KREDKOBRANIE

Zapraszamy do udziału w 6. edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej "KREDKOBRANIE".

Celem akcji jest zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla polskich dzieci i młodzieży mieszkających na Litwie i Ukrainie. W tym roku zbieramy dary pod hasłem "Zmieńny marzenia w pejzarze".

Zbiórka trwa do 13 października 2023 roku, a dary należy dostarczać do biblioteki szkolnej.

Przekazywane przybory szkolne powinny być nowe i zgodne z listą przedstawioną przez organizatora akcji. Oto lista zbieranych produktów: kredki, zeszyty, bloki rysunkowe, papier kolorowy, farby, plastelina, pisaki, długopisy, pióra, piórniki, ołówki, kleje, przybory geometryczne, cyrkle, plecaki, gumki, nożyczki, temperówki, taśmy klejące, bibuły, teczki, ryzy papieru, pędzle.

Zapraszamy do udziału w akcji.