SUKCES CHŁOPCÓW W KOSZYKÓWCE 3X3

Uczniowie ,którzy zaczynali szkolenie koszykarskie w SMOK SP 18 TARNÓW  zajęli 5 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Koszykówce 3x3.

Cieszymy się bardzo z sukcesu byłych już SMOKÓW, a obecnie uczniów klasy 6. Kacper Tarasek, Tymoteusz Kaczocha, Mateusz Gurgul i Jakub Żelazko wywalczyli 5 miejsce  w Finale Wojewódzkim  Igrzysk Dzieci w Koszykówce 3x3. Do brązowego medalu brakło bardzo niewiele. Aby wystartować w zawodach w Wieliczce  wcześniej wygrali w zawodach o Mistrzostwo Tarnowa, a także byli najlepsi w zawodach rejonowych. Nie byłoby  tego sukcesu bez treningów chłopców w Szkolnym Młodzieżowym Ośrodku Koszykówki, który  funkcjonuje przy naszej szkole już od kilku lat.  Efekty szkolenia są, co  daje satysfakcję trenerowi  i pokazuję drogę do sukcesu młodym koszykarzom, którzy z zaangażowaniem trenują koszykówkę. Program pilotowany przez Polski Związek Koszykówki to znakomity pomysł. Dziękujemy, że możemy w nim uczestniczyć.