"WIOSNO, ACH TO TY - WIOSENNE PORZĄDKI". Warsztaty dla przedszkolaków.

W dniu dzisiejszym po raz kolejny w naszej szkole gościła grupa przedszkolaków, która uczestniczyła w przygotowanych przez uczniów i nauczycieli warsztatach.

Najpierw  przedszkolaki  wzięły udział w warsztatach muzycznych i wraz  z chórem piosenkami  wywołali wiosnę. Następnie uczniowie klas szóstych zaprosili gości na premierę spektaklu o smoku wawelskim.  Po spotkaniu z historią sześciolatki udały się na zajęcia plastyczne podczas których budziły z zimowego snu kolorowe robaczki. Po skończonej pracy  nasi goście wzorowo posprzątali salę klas drugich udowadniając, że wiedzą jak powinna wyglądać sala lekcyjna. Ostatnim wyzwaniem była próba sportowa. Zawodnicy przy pomocy mioteł prowadzili piłki do bramek i co najważniejsze doskonale im się to udało.

Wierzymy, że przyszłoroczni pierwszoklasiści  spędzili u nas miło czas i odwiedzą nas na kolejnych warsztatach.