INFORMACJE DOTYCZĄCE KONKURSU "WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW"

W związku z zawieszeniem zajęć w szkole uległy zmianie terminy zdobywania sprawności w 1. etapie Wielkiej Ligii Czytelników. Termin testu kwalifikacyjnego oraz finału powiatowego również został przesunięty. Konkretne informacje będą znane dopiero około połowy kwietnia.

Na razie Ci uczniowie, którzy nie zdobyli jeszcze 10 sprawności mogą nadal czytać książki i wypełniać testy. Istnieje możliwość wysyłania pocztą elektroniczną czystych formularzy WLC. Czekam na zgłoszenia. Wszystkich, którzy mają wypełnione, ale nie oddane testy proszę o przesłanie ich skanów lub zdjęć na moje konto na e-dzienniku.

Ewa Szczebak - bibliotekarz