BIBLIOTEKARZ ZACHĘCA DO CZYTANIA -MAŁY KONKURS DLA CHĘTNYCH

Zachęcam do czytania pogodnych książek w czasie wolnym od zajęć w szkole. Dobra lektura może dostarczyć wielu miłych chwil i tym samym pomóc w ograniczeniu stresu.

Wiem, że biblioteki są zamknięte, ale możecie pobuszować na półkach z książkami swoich rodziców lub dziadków.
Na pewno coś ciekawego bądź odkrywczego znajdziecie.

Zachęcam też do wykorzystania wolnego czasu na rozmowy z rodzicami, dziadkami o ich ulubionych książkach z dzieciństwa lub młodości.

Chętnych zapraszam do udziału w małym konkursie "Moje odkrycie czytelnicze czasu kwarantanny". Przeczytałeś jakąś ciekawą książkę w tym czasie ( może odkrytą na półce u rodziców) pochwal się tym. Krótkie prace (1 strona), opatrzone hasłem " Moje odkrycie czytelnicze" możecie przesłać na moje konto na e-dzienniku. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzę słodkimi niespodziankami, gdy już będziemy się mogli spotkać w szkolnej bibliotece.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkośc wymyśliła" (W. Szymborska)

Życzę wspaniałych przeżyć czytelniczych - Ewa Szczebak - bibliotekarz