"JAKA TO KSIĄŻKA?" - ZAPROSZENIE DO ZABAWY

Wszystkich chętych zapraszamy do wspólnej zabawy polegającej na odgadywaniu tytułów książek znajdujących się
w naszej bibliotece szkolej.

Codziennie (oprócz sobót i niedziel), aż do 07. kwietnia 2020 roku, na stronie internetowej biblioteki szkolnej znajdziecie zagadki, zdjęcia lub rebusy dotyczące tytułów książek. Waszym zadaniem będzie odgadnąć tytuł i przesłać prawidłową odpowiedź na konto w e-dzienniku moje lub p. E. Szczebak.

Dnia 08. kwietnia 2020 roku zostaną podane wszystkie prawidłowe odpowiedzi oraz ogłoszone wyniki naszej zabawy. Osoby z największa liczbą właściwie odgadniętych tytułów książek (pierwsze 3 miejsca) będą nagrodzone. O terminie wręczenia nagród poinformujemy na stronie biblioteki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Oto prawidłowe odpowiedzi:

1. "Kajtkowe przygody", autor: Maria Kownacka,

2. " Oto jest Kasia", autor: Mira Jaworczakowa,

3. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych  sześciu lewych)", autor: Justyna Bednarek,

4. "Afryka Kazika", autor: Łukasz Wierzbicki,

5. "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica biblioteki", autorzy: Martin Widmark, Helena Willis,

6. "Tajemniczy ogród", autor: Frances Hodgson Burnett,

7. "O psie, który jeździł koleją", autor: Roman Pisarski,

8. " Kapelusz Pani Wrony", autor: Danuta Parlak.

Zwyciężczynią naszej zabawy została Zuzia, uczennica klasy Vd.
Serdecznie gratulujemy! ! !