NASI KOSZYKARZE GÓRĄ !

SUKCESY  W  ROZGRYWKACH  SZKOLNYCH.

W zakończonym roku szkolnym 2019/2020, tak jak od wielu lat, chłopcy z naszej szkoły mogą pochwalić się sukcesami w rozgrywkach  na licznych parkietach. Oto krótkie podsumowanie:

1. 5 miejsce w Finale Województwa Małopolskiego w Koszykówce  3x3.  Zespół wystąpił w składzie: Wojciech Gancarz, Krzysztof Koniuch, Fabian Poręba, Jakub Kukuś.

2.  W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce nasi uczniowie zajęli 1 miejsce w zawodach powiatowych oraz 2 miejsce w półfinale Wojewodztwa Małopolskiego. Szkołę reprezentowali: Igor Michalski, Wojciech Gancarz, Kacper Janik, Szymon Zydroń, Wojciech Jaracz, Mateusz Gryboś, Adrian Janik, Jakub Złotnicki, Konrad Borawski, Radosław Surman, Karol Moskal, Jakub Kukuś, Krystian Bobrowski.

3.  W Igrzyskach Dzieci w Koszykówce drużyna z naszej szkoły sprawiła ogromną niespodziankę. Nie będąc faworytem zajęła 1 miejsce w zawodach powiatowych oraz 1 miejsce w Półfinale Województwa Małopolskiego.  Awansowaliśmy do grona 6 najlepszych drużyn w całym województwie. Niestety wybuch epidemii nie pozwolił na rozegranie turnieju finałowego. Drużyna grała w składzie: Daniel Sikora, Jakub Karwat, Rodion Plekhanov, Filip Schenk, Konrad Bielak, Maksymilian Jezierski, Karol Ślazyk, Jakub Drożdż, Krystian Krzyżak, Maciej Janicki, Miłosz Zboś, Piotr Migała, Michał Ziobroń, Piotr Flak .

Zespół przygotował i prowadził Paweł Bojda.

Dziękujemy i życzymy sukcesów w  kolejnym roku szkolnym.