ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - konkurs religijny

Święta Faustyna na życzenie Jezusa przypomniała światu prawdziwy obraz Boga - nieskończenie dobrego, zawsze oczekującego na słabego człowieka. Jedyną właściwą odpowiedzią na tak wielką Bożą dobroć ma być nasza ufność.

Zadaniem pierwszoklasistów było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wybrane wydarzenie z życia świętej Faustyny.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Emilia Barszcz (kl.1c), drugie Oliwier Wojciechowski (kl.1b), a trzecie Anna Wadas (kl.1a). Wyróżnione, a także wszystkie prace dzieci przesłane na konkurs, będą nagrodzone.

W konkursie na najciekawsze opowiadanie o życiu św. Faustyny, zaproponowanym starszej grupie wiekowej uczniów, wyróżnienia otrzymali: Szymon Latocha (klasa 7d), Oskar Czekaj (klasa 5b),  Natalia Czarnowska (klasa 5a).

Konkursy przeprowadziły: Katarzyna Kawa i Agata Czernek.