UCZNIOWIE "OSIEMNASTKI" NA UROCZYSTEJ GALI IX POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

W dniu dzisiejszym  odbyła się uroczysta gala IX Powiatowego Konkursu Wiedzy o Józefie Piłsudskim zorganizowanego  przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie. Wśród  laureatów tego Konkursu znaleźli się również przedstawiciele naszej szkoły: ELIZA CHRABĄSZCZ, PIOTR BODZIOCH i PIOTR LACH.

Eliza otrzymała wyróżnienie w aktegorii recytacja, w kategorii prezentacje multimedialne Piotr Bodzioch zajął drugie miejsce, a Piotr Lach osiągnął wyróżnienie.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów, składamy gratulacje im oraz paniom: Agnieszce Borowieckiej i Magdalenie Tomczyk, które pomagały w przygotowaniach do konkursu.